yaz modası

yaz modası

yaz modası

Bugün: 23.06.2018

10 romantik gece önerisi

Sevgiliniz ya da eşinizle romantik bir gece geçirmek elinizde. Ancak ne yapacağını bilemeyenler için 10 öneri derledik. Unutmayın romantik akşamlar ilişkinizi daha ilginç ve heyecanlı yapar… 1. Birlikte yemek pişirin
En sevdiğiniz yemeği birlikte pişirin. Göreceksiniz çok eğlenceli olacak. Birlikte hazırlayacağınız yemeği sonra mum ışığı ve romantik müzik eşliğinde yiyebilirsiniz. Yemeği yakarsanız da hiç üzülmeyin. Buna karşı da bir B planınız olsun ve dışarıdan yemek söyleyin. Yemeğinizi yerken yemeği nasıl yaktığınızı konuşup güleceksiniz.


2. Birlikte banyo yapın.
Küveti sıcak suyla doldurun ve birkaç damla rahatlatıcı aromaterapi yağlarından damlatın. Bahçenizde gül yapraklarınız varsa suya atabilirsiniz. Sıcak su da romantik dakikalar yaşayabilirsiniz.

3. Okumayı seviyorsanız birlikte bir kitap ya da roman okuyun.
Birbirinize kitaptan pasajlar okuyun. Bu pasajları her zaman ciddi bir ifadeyle okumanız zor olacak ve çok eğlenceli zaman geçireceksiniz.
6. Kumsalda yürüyün.
En romantik filmlerin en etkileyici sahneleri kumsalda el ele yürüyüş yapıldığı bölümdür. Bu bir göl kenarı da olabilir. Birlikte yürüken havadan sudan konuşun ve kumlarda birlikte yuvarlanın. Eğer hava yeterince sıcaksa gece yüzmeye gidin ancak dikkatli olun. Kumsal gerçekten çok romantik olabilir.

7. Dans etmeye gidin.
Ufak ve romantik bir gece kulübüne giderek sabaha kadar zaman geçirin. Bütün gün sarılmanızı sağlayacak daha romantik bir şey yoktur.

8. Yeni birşeyler yapın.
Romantizmin güzelliği macerayla iç içe olmasındandır aslında. Romantik bir akşam için daha önce birlikte hiç yapmadığınız bi?eyler yapın. Seçtiğiniz bir kasabada herhangi bir restoranma gidin. Daha önce yapmadığınız veya yapmayaca??nız birşeyi yapın.

9. Yıldızları izleyin.
Eğer balkonunuz, terasınız varsa birlikte uzanıp yıldızları izleyin. Yakınlarda teleskobunuz varsa daha iyi olabilir.

10. Hiçbirşey yapmayın.
Bazen hiçbirşey yapmadan evde dinlenmek de çok romantik olabilir. Herşeyi kendi haline bırakın, içinizden geldiği gibi davranın ve size ne getireceğini izleyin.

4. Pahalı bir otelden rezervasyon yaptırın.
Eğer harcayacak paranız varsa, beş yıldızlı bir oetlden yer ayırtın. Otelin şık restoranında romantik bir yemek yiyin. Masaj yaptırın ve lüks çar?aflarda, yumuşak yatakta birlikte uyuyun. Pahalıya mal olabilir anack buna de?er.

5. Kıyıda kalmış ufak ancak güvenilir bir otelde birlikte bir gece geçirin.
Biraz korkutucu gelse de korku sizi daha romantik yapacak ve birbirinize yaklaştıracak.Benzer konular:

Sizde fikrinizi/sorunuzu yazın