yaz modası

yaz modası

yaz modası

Bugün: 27.04.2018

2013 saç Modası

İlk er Bey, biraz klasik bir soru olacak ama bu sezon saçlarda trendler nelerı Evet soru saç modası olsaydı ben de klasik cevaplar verecektim ama bu sezon trendler nedir, aslında en doğru tema Artık saçlarda modayı trendler ve ona kapılan moda sektörü belirlemiyor Evet bence kadınlar modayı kendileri seçiyor. ??in aslı amacınız ne olursa olsun ister güzel olmak, ister bakımlı olmak, ister dikkat çekmek sadece sevdiğiniz birkaç ünlünün saçına bakıp ben de böyle istiyorum diyenler kendi modalarını kendileri yaratıyorlar ve bu da beraberinde boya firmalarının değil de kendi sevdikleri renkleri karşımıza getiriyor Mesela Seda Sayan sarısı diye bir renk var artık. Onun gibi röfle yaptırmak isteyen ve onun gibi makyaj yapmayı seçen çok kadın tanıyorum Ama 17 yaşındaki genç kızlarımıza da tabii ki daha doğal tonlar tavsiye ediyorum.


Peki hangi renkler daha çok tercih ediliyor?
Genel olarak bu yaz bakır dore tonlar çok vardı ve bence önümüzdeki yıl kahve kullanan herkes saçlarının tonunu bakıra çevirmek İsteyecek. Ayrıca, ahududu kahveler en yeni renklerin ba??nı çekiyor. I??kta viole kızıl yansımaları olan kahveler çok sevilecekler.

Karamel tonda saç renkleri artık yok mu yani, Ça?la ?ikel saçlarından artık göremeyecek miyiz?
Yakın zamanda o da bal bisküvisi tonlarına geçecektir. Benim tercihim de ballı bisküviden yana, her tane uyabilen sıcak bir renk. Az makyaj istiyor ve balyajlarla çok kullanışlı oluyor.

Kesimlerde Victoria Beckham kesimi devam mı tamam m??
şu anda Victoria nın küt kesimi çılgınlık derecesinde Yıllarca katlı saçlardan bıkan kadınlar artık yeni küt kesimleri kullanmaktan hoşlanıyor. Ayrıca, bu yıl enselerde daha kısaltılmış ve yanlarda uzun bırakılmış bombeli küt kesimleri nar çiçeği bakır ile boyanmış saçlarda çok göreceğiz

2007- 2008 sonbahar kış saçlarında size göre en heyecan verici gelişme nedir?
Bence kadınlar artık saç rengi ile oynarken saçları yıpranmayacak. Asıl önemli olan artık saçların renk çözücü losyon ile oryalsiz renklerinde oynanabilmesidir. Topuzlar artık daha net ve klas Bir dönem dağınık topuzlar ile geçti ama artık şık ve net topuzlar modern türde kadının saçlarında ayrı bir güzel duruyor; ben de bu konuda Avrupa da Alexandre de Paris ten eğitim aldım. Topuzun saç sanatı olduğunu hissettirmeye başladım.Benzer konular:

Sizde fikrinizi/sorunuzu yazın