yaz modası

yaz modası

yaz modası

Bugün: 21.11.2018

beyaz kuru soğan kürü

Kadınların çoğu, miyom dan şikayetçidir, her kadında menopoz öncesi miyom tehlikesi vardır, miyomlar farklı farklıdır, büyük küçük, ilerleyen miyomlar büyüyen miyomlar, çoğalan miyomlar, en zararsız miyomda büyümeyen miyomdur,  doktorlar genelde küçük miyomların zararlı olmadığını düşünerek çoğu zaman mudahale etmezler, miyomlar, erken menopoz ve pcos için size İbrahim Saraçoğlu ndan beyaz kuru soğan kürü sunuyoruz, denemenizi tavsiye ederim.
Pcos- miyom- erken menopoz için kuru beyaz soğan suyu kürü


1 orta boy kuru beyaz soğanı dış kabuğunu soyarak dörde bölün. Burada en önemli hadise kırmızı ve mor soğan veya dış kabukları beyaz italyan soğanı kullanılmaz.

Önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya koyarak 5 dakika üstü kapalı olarak kaynattıktan sonra içine başka bir şey katmadan öğle ve akşam yemeklerinden önce bir bardak suyunu için.(soğan yenmeyecek sadece suyu içilecek)

Soğan suyu kürünü adet döneminde uygulamanın bir sakıncası yoktur. Ancak, etki bakımından en uygun zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonra başlamaktır.

Kür uygulandıktan sonra 2. adetinizi görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalısınız.

Uyarı: İbrahim Saraçoğlu Soğan suyu kürü 15 günden fazla uygulanmamalıdır.

İbrahim Saraçoğlu Soğan suyu kürü adet düzensizliği ve polikistik over şikayeti olan olan bayanlar için de mükemmel bir çözümdür.Yumurtalıklardaki kisti tamamen ortadan kaldırmaktadır.Benzer konular:

“beyaz kuru soğan kürü” için 1 yorum

  1. pınar dedi ki:

    soğan kürünün etki etmediği hastalar var mı?

Sizde fikrinizi/sorunuzu yazın