yaz modası

yaz modası

yaz modası

Bugün: 22.10.2018

Cilt kusurları dert değil

şıklığınız kadar kusursuz cilt ve makyajınızla da adınızdan söz ettirmek istiyorsanız, cildinizdeki pürüzleri ortadan kaldıran Freeze24-7® Go Instant Smoother Brightenerı kullanın. Güzellik markası Freeze, hızlı pürüzsüzleştirici ve canlandırıcı etkisiyle Freeze24-7® Go Instant Smoother Brightener ? yarattı.
Tercihe göre makyaj yapmadan önce veya makyaj üstüne uygulanan, cilt kusuru görünümlerini anında ortadan kaldıran Freeze24-7® Go Instant Smoother Brightener, özellikle yılbaşına yaklaştığımız şu günlerde şıklığıyla olduğu kadar kusursuz cilt ve makyajıyla da adından söz ettirmek isteyenlerin vazgeçilmezi olacak.


Göz, kaş ve elmacık kemikleri vurgulayıp aynı zamanda cilt üzerindeki ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltan ürün, içeriğindeki GABA, nar, mandalina, aynısefa çiçeği ve greyfurt özleriyle cildi besliyor, canlandırıyor.

??k tasarımıyla fark yaratın
Pürüzsüz, metalik, ipek böceği kozasına benzer şık tasarım?, seyahat anında kusursuz bir sonucu garanti etmek amacıyla çıkarılabilir aynası ile Freeze24-7® Go Instant Smoother Brightener, istediğiniz her yer ve zamanda harika görünmenizi sağlayacak.

Freeze24-7® Freeze24-7® Go Instant Smoother Brightener tüm Boyner, Boyner Beaute ve Beymen mağazalarında…Benzer konular:

Sizde fikrinizi/sorunuzu yazın