yaz modası

yaz modası

yaz modası

Bugün: 10.12.2018

Erkeği baştan çıkarma yolları

Erkekleri baştan çıkarmak ile ilgili bu konuda üzerinde detaylı bir çalışma yapılacak konunun devamlılığını sürdürüp sürdürmemek noktasında karara varılacaktır.


1) Hoşlandığınız bir erkeği çok kalabalık bir ortamda gördünüz. Onunla nasıl konuşursunuzı En iyisi yanına gidip birşeyler içme teklifinde bulunmak olabilir ancak unutmayın araştırmalara göre bir erkeğe açıkça asılan kadınlardan erkekler çok hoşlanmıyor.

Bu nedenle göz göze geldiğinizde ona gülümseyin. Bir erkeğin ilgisini çekmek için en etkili taktik gülümsemektir. Bunu yaptıkları zaman erkeklerin yüzde 60’ı bu tepkiye karşılık verir ve konuşma ihtiyacı hisseder.

2) Kendilerini çekici bulmayan kadınlara müjde! Gönderdiğiniz sinyaller erkekler üzerinde görünüşünüzden daha fazla etki bırakıyor. Bir saat içinde her göz göze geldiğinizde hafifçe kereden fazla gülümsemek, bakıp gözlerinizi kaçırmak erkeklerin ilgisini çekmek için en önemli hareketlerden biri.

3) Daha önce bir yerde karşılaştık mı? Hayatınızda aradığınız erkeğin olmadığını söylemeden önce etrafınızdaki erkek arkadaşlarınıza bir göz atın ve ilginizi çeken biri olup olmadığına bakın. Çoğu ilişki arkadaşlıklardan doğa. Erkekler kız arkadaşlarından kadınların erkek arkadaşlarından etkilendiğinden iki kat daha fazla etkilenirler.

4) Dudaklarımı oku! Dudak parlatıcısı kullanmak ilgi çekme şansınızı artırır. Erkeklerin ilk izlenimlerinin iyi olmasında parlatıcılar önemli bir rol oynuyor. Dudak parlatıcısı sürüp göz temasında bulunun ve gerisini ona bırakın!

5) Akşam yemeğinde insanların onaylamadıkları davranış istatistikleri. Siz bunları yapmayın!

* Yapılan bir araştırmaya göre insanların yüzde 46’sı yemek sırasında bir telefon geldiğinde negatif etkileniyor.

* Yüzde 41’i restoran çalışanlarına kaba davranmayı kesinlikle onaylamıyor.

* Erkeklerin yüzde 26’sı ve kadınların yüzde 37’si karşılarındaki insanın kendilerinden çok bahsetmesinden şikayetçi.

* Yüzde 30’u eski sevgililerinden bahseden kişileri onaylamıyor.

* Erkeklerin yüzde 45’i kilolarından ve yaptıkları diyetlerden bahseden kadınlardan hoşlanmıyor.

Aşka bağımlımısınız?

Aşk beyine değişik şeyler yaptırıyor. Aşık olan insanlarda mutluluk hormonu daha fazla salgılanıyor. İnsanlar kırık kalplerinden bahsettikleri zaman düşündüğünüzden daha şiirsel konuşabilirler. Aşık olduğumuz zaman ortaya çıkan kimyasallardan biri oksitosindir. Bu kimyasal değişikliklerin beynimizde yer almasına neden olur. Bu kimyasal sayesinde eski sevgilimize hissettiğimiz aşkı yeni aşık olduğumuz kişiye olan aşkımızla değiştirebiliyoruz.Benzer konular:

“Erkeği baştan çıkarma yolları” için 1 yorum

  1. gözde dedi ki:

    benım ?sted?g?m bırı var b? kac kee gorustuk oda bebnı ?stıyo ama b? turlu oturup konusamadık daha oncedende tan?sıyoduk o aradı benı ama onu elde etmek ?cın napabılırım cok hosuma gdıyo

Sizde fikrinizi/sorunuzu yazın