yaz modası

yaz modası

yaz modası

Bugün: 21.11.2018

Erkeklerin hoşlandığı iltifatlar

Sadece kadınlar mı iltifat duymak ister, tabiki hayır. Erkekler de iltifat duymayı sever ve zaman zaman bekler. Erkeğin gönlünü fetheden iltifatlar arıyorsanız doğru yerdesiniz işte o sihirli sözler :


“Vaov!”

Ofisteki başarısını bu şekilde dile getirmeniz, patronu tüm iş arkadaşları önünde sırtına ‘Yürü be koçum’ demiş gibi bir etki bırakacaktır. Hatta belki ondan da daha iyi bir his olabilir çünkü eşiniz bunu, gece onu güzel anların beklediği şeklinde yorumlayabilir.

“EVET, evet, evet!”

Erkekler için yatakta iyi olduklarını bilmek çok önemli bir gurur kaynağıdır. Büyük bir çoğunluk da kadınları memnun edip etmediğini bilmek ister İşte bu yüzden, bu şekilde çığlık atmanız onun egosunu tavana çıkaracaktır.

“Ha ha ha!”

Eğer fıkralar anlatıp komiklikler yapıyorsa, içten gelen bir kahkaha onu etkiler. Çünkü erkekler şaka dağarcıklarına çok önem verdikleri gibi kadınlar tarafından komik bulunmak da isterler Zaten araştırmalarda, erkeklerin şakalarına gülen kadınları daha çekici bulduklarını gösteriyor.

(Karın Kaslarına Dokunarak)”Harika!”

Tıpkı kadınlar gibi, erkekler de vücutlarının bazı yerlerinden hiç memnun olmayabiliyor. Sporda karın kaslarını çalıştırmak için harcadığı saatlerden sonra, herhangi bir değişikliği fark etmeniz onu çok mutlu edecektir.

“Mırrrr!”

Duş alıp çıktıktan sonra beline bir havlu sarmış veya jöleyle saçına farklı bir şekil vermiş olabilir. Onu gördüğünüzde ağızınızdan böyle bir ses çıkması, kendisini çok yakışıklı hissettirir. Çünkü içinizdeki vahşi kediyi ortaya çıkardığını hisseder.Benzer konular:

Sizde fikrinizi/sorunuzu yazın