yaz modası

yaz modası

yaz modası

Bugün: 23.06.2018

Teninize Uygun Saç Rengi

Pembemsi – Beyaza yakın bebeksi bir teniniz var ise,Kızıl ve tonlarından uzak durmalısınız, sizlere küllü sarı renkleri, kahve tonları, kumral ve kestane saç renkleri yakışmaktadır. Sizleri daha çekici ve etkiliyi göstermekle birlikte yüz hatlarını belirgin bir hale getirmektedir. Yüzünüze hafif bir makyajla daha da bebeksi bir tene sahip olmanız içten bile değildir.


Koyu renkli esmer bir teniniz var ise,

Bu tip tenli kişilere daha çok parlak sarı, platin sarı, bakır, light sarı saç renkleri daha çok yakışmaktadır. Loreal’in bu tene uygun bir çok saç renkleri bulunmaktadır. 2014 yılınında favori saç renkleri bu ten rengine uygundur. Ayrıca Ateş Kızılı, patlıcan moru gibi renklerde teninize uygundur.

beyaz tenli iseniz,

Sizlere en çok yakışacak renk, şüphesiz kahve tonları olup, koyu kahve, kumral, kestane nin yanı sıra altın sarısı sizlere çok yakışmaktadır. Ballı kızıl, ballı bisküvi, bal köpüğü gibi renkler sizleri çok etkiliyici yapmaktadır. Karamelin koyu tonları, ve siyah saç rengide sizlere uygundur.Benzer konular:

“Teninize Uygun Saç Rengi” için 3 yorum

  1. gözde dedi ki:

    merasba ben saclarımı yenı actırdım ama fındık kabuguna byadılar sımdı aralarda ac?c?c??n etkısıyle hafıf? sarlar var karemele benzyo braz ben sımdı onun uzerıne sarı bya alsam boyasam guzel olurmu

  2. gül dedi ki:

    saçlarımı uzun zamandır kızıl tonlarında boyuyorum ama artık bende çikolata kahve istiyorum. kuaföre gitmeden kendim yapabilirmiyim

  3. tuğba şentürk dedi ki:

    sarışınım siyah saç rengi nasıl olur

Sizde fikrinizi/sorunuzu yazın